1974 yılından bu yana matbaa sektöründe yer alan ve halihazırda 2. nesil olarak aile şirketi kimliğinden kurumsallaşmaya doğru yol almakta olan şirketimiz matbaa sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Şirketimiz sürekli yeni yatırımları ile makine parkurlarını güncel tutmakta ve inovatif bir personel yönetim anlayışı ile sektörün gelişmesine de katkı sağlamaktadır.

Adana Modern Sanayi Sitesinde 1400 metrekare modern üretim ve hizmet alanına sahip tesis yarım asıra yakın bilgi birikimi ve 30 kişilik tecrübeli kadrosu ile TS EN ISO 90002008 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN 15014001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 Iş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standartları ile yılda 2.000 ton kağıt işlemektedir..

Üretimimiz..

Baskıda en iyi sonucu elde etmek için bilgisayardan kalıba [CTP] teknolojisi kullanılarak, müşteri istek ve beklentilerini maksimize eden şirket, yine müşteriden almış olduğu bilgiler bilgiler doğrultusunda dijital ortamda orijinale yakın maket hazırlayabilmekte ve sonrasında istenilen kalitede ürün çıkışı sağlayabilmektedir.

Son teknoloji ürünü 21 üniteye sahip makinelerle üretim yapmakta olan şirketimiz aynı anda 8 renk tek yön veya 4+4 renk ön-arka baskı üretimi yapabilecek teknolojik imkana sahiptir.

Tam otomatik spiral takma makinesi , kırım ve kesim makinelerinden tam otomatik kapak takma hatlarına laminasyon makinelerinden kesim ve yapıştırma makinelerine uzanan geniş bir baskı sonrası üretim parkına sahip olan şirket titiz çalışma prensibi ile tam zamanında üretimi sağlar haldedir.